30.04.18
Оновлено розділ Оренда.
Тепер Ви можете взяти в оренду  бетононасос Waitzinger THP 60 D
2fa6e96140f5
Докладніше...


05.04.18
Оновлено розділ Оренда.
Тепер Ви можете взяти в оренду агрегат фарбувальний високого тиску "Вагнер-2600 / 7000"
Агрегат фарбувальний високого тиску "Вагнер-2600/7000" призначений для фарбування поверхонь методом безповітряного розпилення лакофарбових, антикорозійних та інших матеріалів.
Переваги агрегату полягають у зниженні питомої витрати лакофарбових матеріалів, можливості розпорошувати в'язкіші матеріали, збільшенні продуктивності праці шляхом нанесення меншої кількості шарів покриття за рахунок збільшення їх товщини.
"Вагнер-7000" є особливо ефективним для виконання великих обсягів роботи, також може використовуватися як гідравлічний насос високого тиску.

Докладніше...


20.03.18
Оновлено розділ Оренда.
Тепер Ви можете взяти в оренду Автокран Bumar (Бумар) (25 т)
Кран Бумар вантажопідйомністю 25 т - гідравлічний з телескопічною стрілою із приводом від дизеля шасі. Кран обладнаний гідравлічними опорами, але може працювати і без них з вантажопідйомністю 8 т. Кран оснащений 25- та 5-тонними гаками механізмів основного та допоміжного підйому.
Кран має трисекційну телескопічну стрілу, що змінює свою довжину під вантажем відповідно до паспортної характеристики крана. Наприкінці третьої секції можна встановлювати некерований гусек. На крані передбачено баштово-стрілове обладнання: стріла виводиться у вертикальне положення і на її кінці закріплюється 15-метровий гусек, що управляється. Для зміни його вильоту передбачається додатково лебідка.

Докладніше...


20.09.17
Оновлено розділ Оренда.
Тепер Ви можете взяти в оренду мийка високого тиску Kranzle 1000 TS
Апарат Quadro 1000 TS – одна з найпотужніших моделей. Максимальний тиск 250 бар при потоці води в 16 л/хв (960 л/год). Ця мийка ВД може використовуватися у важких промислових умовах щодня, завдяки дуже потужному 4-х полюсному ел. двигуна на 7,5 кВт.
Такі характеристики дозволяють застосовувати цю модель без обмеження у всіх галузях.
Апарат Kranzle Quadro 1000 TS оснащений 3-х поршневим осьовим насосом з латунною головкою блоку циліндрів та поршнями з високоякісної сталі з керамічним напиленням.
Також у Quadro вбудований запобіжний вимикач. Якщо апарат не буде вимкнений, або якщо пістолет не буде приведений у дію протягом 20 хвилин, апарат автоматично відключиться від електромережі.
moyka-vysokogo-davlenija-kranzle-1000-ts200_200
Докладніше...


14.09.17
Оновлено розділ Оренда.
Тепер Ви можете взяти в оренду мотокосу STIGA 33D
Звичайні газонокосарки справляються зі своїм завданням добре, але після роботи з багатьма моделями доводиться допрацьовувати краї газону або вистригати вручну важкодоступні місця. Якщо стрижкою газону ви займаєтеся нечасто, це не є особливою проблемою. Але якщо ж на вашій ділянці багато перешкод і доглядаєте ви часто, то доцільніше взяти в оренду бензинову мотокосу «Stiga SB33D».
e01818484ef613045d70e51e6da3b5f1-200x200
Докладніше...


24.08.17
Вітаємо з Днем Незалежності!
Колектив будівельної компанії Олтак щиросердно вітає вас з великим національним святом — Днем Незалежності України!
Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.
Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працелюбного народу!
47501734200_200


20.07.17
Оновлено розділ Оренда.
Тепер Ви можете взяти в оренду бензоріз Husqvarna K-760 CUT-N-BREAK.
Особливості бензорізу Husqvarna K760 Cut-n-Break: технологія EasyStart знижує компресію, полегшуючи запуск двигуна; всі різьбярі Husqvarna, забезпечені комплектом для вологого різання з малою витратою води; герметична трансмісія знижує ризик прослизання ременя та передчасного зносу; індикатор палива на баку вказує кількість палива для запобігання вимушеним зупинкам; автоматичне змащування підшипників муфти зчеплення продовжує термін служби бензорізу.
21659120_w640_h640_4091b580_200_200
Докладніше...


20.07.17
Оновлено розділ Оренда.
Тепер Ви можете взяти в оренду двороторну затиральну машину Barikel MK8-90.
Затиральна машина BARIKELL MК8-90 – найпопулярніша модель у лінійці двороторних загладжуючих машин Barikell, створена з урахуванням величезного досвіду компанії в галузі розробки та виробництва обладнання для бетонних підлог. Головною відмінністю двороторних затирочних машин Barikell, є бічне розташування двигуна, що дозволило інженерам Barikell створити машину з низькорозташованим центром тяжіння.

miv4lz4dfubs-200x300

Докладніше...


17.06.17

Запущено високотехнологічний перевантажувальний термінал компанії "Нібулон"


15.06.17

Оновлено розділ Оренда.
Тепер Ви можете взяти в оренду піскоструйний апарат АА-100.
Абразивоструйний (піскоструминний) апарат АА-100 (100 л.) з ручним керуванням напірного типу призначений для очищення бетонних, металевих та інших поверхонь, а також підходить для підготовки виробу до фарбування. АА – 100 – це аналог абразивоструйного апарату Contracor німецького виробника. В ролі абразивного матеріалу можуть використовуватися корунд, дріб, річковий пісок та інше.

DBSapparat-200x300Докладніше...

 


13.06.17

Оновлено розділ Оренда.
Тепер Ви можете взяти в оренду автобетононасос Worthington WP-74.
Бетононасос - установка для перекачування свіжоприготовленої бетонної суміші з бетонозмішувача в опалубку. Автобетонозмішувач завантажує бетонний розчин у приймальний бункер бетононасоса, оснащений міксером, де суміш продовжує перемішуватися. З бункера за допомогою насоса вона потрапляє до бетоноводу. Бетонна суміш може подаватися у двох напрямках – горизонтальному та вертикальному.

Бетононасоси використовуються в житловому будівництві (при заливці фундаментів, виготовленні бетонних плит, будівельних блоків, панелей, перекриттів), при зведенні адміністративних, промислових і торгових комплексів, виробничих та підсобних приміщень (торгових) та промислових складів та ангарів), спортивних об'єктів (стадіонів, басейнів, велодромів), великих інженерних споруд (мостів, гребель, ГЕС, АЕС), прокладання доріг та тунелів.

autobetononasos_miniДокладніше...


10.06.17

Оновлено розділ Оренда.
Тепер Ви можете взяти в оренду компрессор передвижной ENTP.
Компресор пересувний ENTP призначений для отримання стисненого повітря тиском до 8 атмосфер та постачання ним пневматичного інструменту та механізмів промислового призначення, а також при проведенні будівельно-монтажних та ремонтних дорожніх робіт.
Компресорна станція ENTP відмінно підходить і для стаціонарного використання - вона захищена від опадів, легко згортається, зручна в транспортуванні.


03.06.17

Оновлено розділ Оренда.
Тепер Ви можете взяти в оренду бетонозмішувач Ferrovial Annaba HD 750, вона ж "алжирка".
Горизонтальна пересувна бетонозмішувач зі скіповим підйомником. Оснащена дизельним двигуном потужністю - 32 к.с. і електродвигуном - 15 кВт, що дозволяє працювати в автономному режимі на відстані від джерел живлення.


03.06.17

Оновлено розділ Оренда.
Тепер Ви можете взяти в оренду кран монорейковий, він же "кран у вікно".
Кран у вікно призначений для підйому малогабаритних вантажів через вікно або дверний отвір під час будівництва або ремонту житлових та промислових будівель, а також частка інших робіт у межах своїх характеристик.
Перевага крана у вікно в тому, що в розбірному вигляді він може бути вручну доставлений і змонтований в будь-якому місці покрівлі будівлі, що будується або ремонтується.

О р е н д а