Logo1

ЗЗЗБК «Стандарт»— це підприємство, що стабільно розвивається, основною спеціалізацією якого є виробництво ЗБВ для будівництва доріг і комунікацій, засноване на використанні СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

Вся продукція ЗЗЖБК «Стандарт» проходить контроль ЯКОСТІ, що здійснюється акредитованою лабораторією, оснащеною сучасним технічним та комп'ютерним обладнанням.

На всю продукцію видається паспорт якості. ЗЗЖБК «Стандарт» надає своїм клієнтам якісні транспортні послуги та експедиційний супровід. Співпраця із ЗЗЖБК «Стандарт» – це завжди взаємовигідне партнерство.

logo_policrete

Полістіролбетон «Полікрет»–це міцний, легкий конструкційний матеріал, що характеризується низьким ступенем водопоглинання та високими теплоізоляційними властивостями.
Завдяки його перевагам перед іншими теплоізоляційними будівельними матеріалами, такими як пінобетон, керамзитбетон та мінеральна вата на сьогоднішній день його широко застосовують для утеплення підлог, покрівель, горищних перекриттів та стін.
На території України полістиролбетон є відносно новим будівельним матеріалом, але, з кожним роком він набуває все більшої популярності завдяки своїм властивостям, простоті приготування та низькій вартості.

О р е н д а