Піскоструминна установка АА-100

Image

Вартість оренди


400 грн/доба


Договір оренди


(068) 538-60-35


(066) 903-92-26


Абразивоструйний (піскоструминний) апарат АА-100 (100 л.) з ручним керуванням напірного типу призначений для очищення бетонних, металевих та інших поверхонь, а також підходить для підготовки виробу до фарбування. АА – 100 – це аналог абразивоструйного апарату Contracor німецького виробника. В ролі абразивного матеріалу можуть використовуватися корунд, дріб, річковий пісок та інше.

Абразивоструйний апарат, іменований також піскострум, очищає поверхню, використовуючи пісок як шліфування. Через сопло стиснене повітря з високою швидкістю необхідно направити на виріб, що очищається.

Експлуатуючи напірний піскоструминний апарат за бажання можна здійснювати очищення різного ступеня. Очищаючи металеву поверхню, цей процес можна розділити на кілька груп:

- Піскоструминне очищення поверхні, яка нагадуватиме чищення з використанням металевої щітки.

- Очищення поверхні без ефекту "дзеркальний блиск".

- Очищення поверхні майже до блиску.

- Очищення поверхні до повноцінного блиску.

Вибирати ступінь очищення необхідно заздалегідь, відштовхуючись від того, яке покриття наносили на поверхню: емалеве, антикорозійне, цинкове, фарба для ґрунту, пластмасове покриття і т.д. На рівних умовах з очищенням поверхні піскоструминне очищення використовується при матуванні скла для декорації, для очищення деревини від фарб і лаку, що залишився, для очищення пластмасових предметів (електронні деталі - наприклад). Прекрасним помічником стане при очищенні фасадів будівлі або видалення нашарувань на бетоні.

Також рекомендуємо взяти в оренду:


cnfywbz-co114-200x300
Станція штукатурна СО-114А


01kran-200x300
Кран монорейковий ("Кран у вікно")

О р е н д а